Firmast

Airwave

OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete maaletoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast. Peakontoriga Tallinnas, müügiesindustega Riias ja Vilniuses turustame seadmeid Eestis, Lätis ning Leedus, mis teeb meist head koostööpartnerit ettevõttetele, kes otsivad võimalusi olla esindatud Baltikumis.

Tooted

OÜ Airwave tootevalikus on: soojuspumbad, kliimaseadmed, ventilatsiooniagregaadid, õhuniisutid, õhukuivatid, vesijahutusagregaadid, paigaldustarvikud ning -tööriistad. Oleme mitme suurtootja ametlik maaletooja  ning autoriseeritud teeninduskeskus Eestis ning mujal Baltikumis: nt. Daikin, Thermia, Midea, Wolf, Emerson. Toodete kättesaadavus võib erineda riigiti.

Hooldus

Järelteenindus mängib olulist rolli toote ning lahenduse tarneprotsessis – seetõttu on meil loodud eraldiseisev tehnilise toe osakond, mis vastutab vajalike varuosade kiire tarne eest ning toetab klienti seadmete hooldusel ja remondil. Pädevad spetsialistid ning enamuse varuosade kohene kättesaadavus Tallinna kesklaoost garanteerivad kindlustunde ning kliendirahulolu. Järelteeninduse töötajatel on pikaajaline töökogemus tehnosüsteemide valdkonnas ning külmamehaaniku tase 4 eriala kutsetunnistused.

Kliendid

Meie klientideks on professionaalsed jahutus- ning ventilatsiooniseadmete paigaldusfirmad, kliimaseadmete salongid, eritööde alltöövõtjad ning ehituslike tehnosüsteemide hooldajad. Kokku on ettevõttel ligi 1000 püsiklienti kogu Baltikumis.