Firmast

Airwave

OÜ Airwave on üks suurimaid kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmete maaletoojaid ning hulgimüüjaid Baltikumis, mis tegeleb antud valdkonnas alates 1999. aastast. Peakontoriga Tallinnas, müügiesindustega Riias ja Vilniuses turustame seadmeid Eestis, Lätis ning Leedus, mis teeb meist head koostööpartnerit ettevõttetele, kes otsivad võimalusi olla esindatud Baltikumis.

Tooted

OÜ Airwave tootevalikus on: soojuspumbad, kliimaseadmed, ventilatsiooniagregaadid, õhuniisutid, õhukuivatid, vesijahutusagregaadid, paigaldustarvikud ning -tööriistad. Oleme mitme suurtootja ametlik maaletooja  ning autoriseeritud teeninduskeskus Eestis ning mujal Baltikumis: nt. Daikin, Thermia, Midea, Wolf, Emerson. Toodete kättesaadavus võib erineda riigiti.

Hooldus

Müügijärgne teenindus mängib olulist rolli toote/lahenduse tarneprotsessis – seetõttu on meil loodud eraldiseisev hooldusosakond, mis vastutab vajalike varuosade kiire tarne ning seadmete õigeaegse hoolduse ja remondi eest. Hästi varustatud ning koolitatud hooldusspetsialistid ning enamuse varuosade kohene kättesaadavus Tallinna kesklaoost garanteerivad kindlustunde ning kliendirahulolu. Hooldusosakonna töötajatel on pikaajaline töökogemus tehnosüsteemide valdkonnas ning I ja II astme  külmamehaaniku eriala kutsetunnistused.

Kvaliteedijuhtimine

OÜ Airwave kvaliteedijuhtimissüsteem vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele. Sertifitseeritud valdkonnad on kliima-, ventilatsiooni- ning kütteseadmete hulgimüük ja hooldus.

Kliendid

Meie klientideks on professionaalsed jahutus- ning ventilatsiooniseadmete paigaldusfirmad, kliimaseadmete salongid, eritööde alltöövõtjad ning ehituslike tehnosüsteemide hooldajad. Kokku on ettevõttel üle 200 püsikliendi Baltikumis.