Soovime teiega jagada inspireerivat lugu, kus äri ja heategevus loovad partnerluse, mis ühendab kahe maailma parimad küljed: ärilise edukuse ja ühiskondliku vastutuse.

Airwave OÜ missioon ei piirdu ainult toodete müügiga. Võimalusel paneb Airwave OÜ oma õla alla neile, kes seda kõige enam vajavad. Seetõttu oli meie jaoks loomulik samm teha koostööd MTÜ-ga Maria ja Lapsed, kes tegelevad olulise ülesandega – toetada ja kaitsta neid, kes seda kõige rohkem vajavad. Seetõttu oleme uhked, et saime oma õla alla panna MTÜ Maria ja Lapsed imetlusväärsele missioonile, pakkudes neile meie tipptasemel õhk-vesi soojuspumpa Midea R290 M thermal Nature Heat Pump.

Meie koostöö Calidum OÜ-ga on tõestanud, et innovatsioon ja hoolivus käivad käsikäes. Üheskoos suudame luua lahendusi, mis toovad soojust sinna, kus seda kõige enam vajatakse. Meie ühine projekt Tedre majas on särav näide sellest, kuidas tehnoloogia ja heategevus saavad luua märkimisväärseid tulemusi.

19.03.24 käisid ka Hiinast Midea esindajad ning olid uhked meie ühise projekti üle. See tõestab veelkord, et meie pühendumus ja missioon ei jää märkamata ka Hiinast ning inspireerib kaugemaltki.

Soovime tänada Airwave OÜ Midea brändijuhti Andrei Klimuki ja kõiki esindajaid, kes meie ühiseid püüdlusi toetavad ja märkavad.


Airwave OÜ-s usume, et iga heategu loeb ja iga panus on oluline!

Teie Airwave OÜ!